خطوط تولید در کانون توجه شخص مدیرعامل ایران خودرو | مدیرعامل

در این بازدید قائم مقام توسعه و تولید، معاون سیستم جامع تولید و مدیر ارتباطات و امور بین الملل، مدیرعامل را همراهی کردند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که در سال گذشته، 451 هزار دستگاه تولید داشتیم، به افزایش تولید سال جاری اشاره کرد و گفت: با همکاری زنجیزه تامین، ساپکو و قطعه سازان روزانه 2800 دستگاه تولید و در مجموع 750 هزار دستگاه بدون کسری قطعه روانه بازار خواهد شد.

وی با تاکید بر این که ارتقای کیفیت توقف ناپذیر است، افزود: موضوع ارتقای کیفیت در تولید بی پایان است که باید در این مسیر گام های اساسی و صحیحی را برداریم و قدم به قدم رو به جلو حرکت کنیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن بازدید از خطوط تولید از شرایط و افزایش تولید ابراز رضایت کرد و گفت: با برنامه های صورت گرفته، طی نیمه دوم سال شاهد تحولات و جهش های عمده ای در حوزه تولید و کیفیت محصولات خواهیم بود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک به نقل از ایکوپرس- مهدی خطیبی که طی هفته های اخیر به طور مرتب از روند تامین قطعات، تولید و حتی بخش های خدمات این شرکت، شخصا بازدید و آن را پایش کرده است، در حاشیه بازدید از خط تولید مونتاژ چهار با ارزیابی مثبت از شرایط تولید در این شرکت، گفت: با توجه به اهداف و برنامه های ایران خودرو در سال جاری، روند تولید در سایت مرکزی و سایت های استانی در شرایط مطلوبی قرار دارد.

کلید واژه ها: تولید – ایران خودرو – مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو – گروه صنعتی ایران خودرو – مدیرعامل ایران خودرو – بازدید – صنعتی ایران خودرو – مدیرعامل – کیفیت – شرایط – خودرو – ایران – ارتقای – برنامه – افزایش تولید – گروه صنعتی – سایت – روند – خطوط – خط تولید – ارزیابی – محصولات – مطلوبی – مونتاژ – استانی – افزایش – تابناک – رضایت – تامین – گزارشمنبع

گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و هیات همراه از خطوط مونتاژ چهار بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند تولید قرار گرفتند.

خطیبی با تاکید بر این که توقف تولید سمند و 405 تاثیری بر کاهش تیراژ تولید نخواهد داشت، افزود: تنوع محصول در ایران خودرو به گونه ای است که حتی با توقف تولید چند محصول، خللی در روند تولید ایجاد نخواهد شد و محصولاتی مانند تارا، دنا، پژو207، پارس و دیگر محصولات جایگزین آنان خواهد شد.