خدمات پس از فروش لوازم خانگی تا پایان امسال مشمول استاندارد اجباری خواهد شد

وی تصریح کرد: تلاش داریم تا برای نخستین بار نشان ارگانیک محصولات در کشور را به عنوان پایلوت در گلستان مطرح کنیم.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران گفت: بعد از خدمات پس از فروش خودرو، تا پایان امسال خدمات پس از فروش لوازم خانگی مشمول استاندارد اجباری خواهد شد.

محصولات استاندارد گرید بندی می شود رییس پژوهشگاه استاندارد کشور گفت: برای ارتقاء کیفیت محصولات استاندارد و رسیدن به استاندارد واقعی و بین المللی محصولات استاندارد و بومی سازی ان محصولات استاندارد گرید بندی می شود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از گرگان، احسان ساده عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در گرگان اظهار کرد: شورای عالی استاندارد به عنوان یک شورای فرا قوه ای متشکل از قوای مختلف، رییس جمهور و دیگر مسئولان دستگاه های اجرایی به عنوان اعضای ان در راستای صیانت از حقوق مردم این توانایی را دارد تا برخی از خدمات را مشمول استاندارد اجباری کند.

وی تصریح کرد: بعد از 20 سال این شورا با حضور رییس جمهور تشکیل و استاندارد اجباری خدمات پس از فروش خودرو احیا شد.

وی درباره استاندارد سازی محصولات شرکت های تدوین شده که برای دوره های اتی اجرا می شود.

علی اصغر صباغ الوانی اظهار کرد: این گرید بندی بر اساس نوع محصول، نیاز منطقه و تخصص هر استان انجام می شود.

9 بند از استاندارد 85 گانه خدمات پس از فروش خودرو در دولت قبل به بهانه تحریم اقتصادی انجام نشده و به حالت تقلیل بود که با احیا ان چند خودرو از چرخه تولید خارج شدند.

وی در خصوص خودروهایی که قبل از توقیف تولید شده ابراز کرد: سه هزار خودرو تولید شده قبل از توقیف برای عرضه به متقاضیان مورد نظارت و بازرسی قرار گرفت و بیش از 100 قطعه در این خودروها برای رفع ایرادات ان تعویض شد تا ایمنی خودروها تایید شود.

انتهای پیام/83021
کلید واژه ها: خدمات پس از فروش – استاندارد – استاندارد اجباری – خدمات پس از فروش خودرو – خدمات – فروش خودرو – سازمان ملی استاندارد ایران – لوازم خانگی – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس – فروش – خودرو – شورای عالی استاندارد – رییس جمهور – سازمان ملی استاندارد – دستگاه های اجرایی – مشمول – تحریم اقتصادی – خبرگزاری فارس – شورا – لوازم – خانگی – جمهور – پایان – شورای – امسال – گرگان – شورای عالی – چرخه تولید – خبرنگاران – حقوق مردممنبع

به طور مثال استان گلستان در تولید غلات پیشرو بوده و این محصولات از نظر کیفیت و بومی سازی منطقه گرید بندی می شود.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران خاطرنشان کرد: بعد از اجباری شدن خدمات پس از فروش خودرو، تا پایان امسال خدمات پس از فروش لوازم خانگی مشمول استاندارد اجباری خواهند شد که مقدمات اولیه ان انجام شده است.