حکم اعدام «ماهان صدرات» از بازداشت شدگان حوادث اخیر فعلا متوقف شد / جانشین فرمانده سپاه: رستم قاسمی برای سفر کاری به چین رفته بود / بازیکن سابق تراکتورسازی عضو گروه مسلحانه بود، ولی حکم اعدام نگرفته / آیفون 14 نخرید، رجیستر نمی شود / ریال دیجیتال راه اندازی شده

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر هایی مانند: واکنش یک مقام مسئول در بانک مرکزی به توقف پرداخت وام در شعب بانکی / اگر بنزین را گران کنیم باید خودروی هیبریدی وارد بازار کنیم /ایرنا: – تابناک هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر هایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.

در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

صدای مادربزرگ های ماهان و مردم کشورم که با بی اعتنایی به رسانه های بیگانه از آیت الله اژه ای درخواست رافت اسلامی نمودند شنیده شد.

یاد ندارم جز روضه ارباب گریه کرده باشم اما امروز در ملاعام برای لغو حکم گریه کردم.منبع

او نوشت؛ملت شریف ایرانبه لطف الهی در نیمه شب حکم ماهان صدرات متوقف گردید.

حکم اعدام ماهان صدارت از بازداشت شدگان حوادث اخیر فعلا متوقف شدمحمدرضا قنبرطلب، یکی از شاکیان پرونده ماهان صدرات ، جوانی که در جریان حوادث اخیر بازداشت و به محاربه متهم شد، از توقف اجرای جکم او خبر داد.