حمله معترضان لبنانی به شعب بانک ها در بیروت | ده ها معترض

پس از آن جمعیت معترض به سمت منزل سلیم صفیر، رییس جمعیت بانک های لبنان واقع در ضاحیه شمال شرقی بیروت حرکت کرده و در آنجا لاستیک خودرو و چوب آتش زدند و بر روی دیوار خانه او شعارهایی چون دزد نوشتند.


برچسب ها: سپرده های بانکی – بانک – لبنان – بانک ها – سپرده – شعب بانک – محدودیت ها
آخرین اخبار سرویس:حمله معترضان لبنانی به شعب بانک ها در بیروت

حمله معترضان لبنانی به شعب بانک ها در بیروت

پنجشنبه، 27 بهمن 1401 ساعت 20:252023-02-16اقتصادي


به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، بانک های لبنانی از زمان فروپاشی اقتصادی این کشور در پاییز 2019 محدودیت های شدیدی را برای برداشت سپرده های بانکی اعمال کردند که این محدودیت ها به تدریج افزایش یافتند و در حال حاضر سپرده گذاران لبنانی تقریبا نمی توانند به سپرده های خود دسترسی داشته باشند.

در نتیجه این بحران که بانک جهانی آن را بدترین بحران جهان از سال 1850 توصیف کرده، لیره لبنان حدود 95 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

حدود 50 معترض لبنانی در خیابان بداروی شهر بیروت شیشه های دستکم چهار بانک را شکسته و لاستیک خودروها را مقابل شعب بانک ها به آتش کشیدند.


همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
منبع

ده ها معترض لبنانی با حمله به شعب بانک ها در بیروت و آتش زدن لاستیک خودروها اعتراض خود را نسبت به ناتوانی در برداشت سپرده های بانکی شان ابراز داشتند، – ده ها معترض لبنانی با حمله به شعب بانک ها در بیروت و آتش زدن لاستیک خودروها اعتراض خود را نسبت به ناتوانی در برداشت سپرده های بانکی شان ابراز داشتند، این در حالی است که ارزش پول این کشور به شدت کاهش یافته است.