حجم ورودی خودرو به همدان سنگین است | ترافیک در مسیرهای ورودی

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا از همدان، سرهنگ علی فکری با بیان اینکه میزان ورود به همدان از سمت استان های غربی با نزدیک شدن به روز اربعین افزایش و در روز اربعین و یک روز پس از آن به اوج رسیده است اظهار داشت: تیم های پلیس راه به منظور ایمن سازی تردد برای زائران اربعین حسینی در مسیرهای پرترافیک و حادثه خیز حضور یافته و روان سازی ترافیک را عهده دار هستند.

رییس پلیس راه استان همدان تاکید کرد: همچنان بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی یکی از مهمترین علل بروز سوانح رانندگی در جاده های این استان به ویژه در ایام اربعین به علت افزایش ترددها است.

سرهنگ فکری خاطرنشان کرد: همچنین در گردنه 15 کیلومتری اسدآباد نیز روشنایی نصب شده تا رانندگان عبوری به راحتی و بدون نگرانی بتوانند این گردنه سخت گذر را طی کنند.

ترافیک در مسیرهای ورودی به این استان از سمت استان های کرمانشاه و سنندج سنگین و پرحجم است.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: رییس پلیس راه استان همدان – استان – رییس پلیس راه استان – همدان – پلیس راه – پلیس راه استان – رییس پلیس راه – ترافیک – کرمانشاه – استان همدان – ورودی – ورود – زائران اربعین حسینی – اربعین – رییس پلیس – ایمن سازی – پلیس – سنگین – پاسگاه پلیس راه – زائران اربعین – سازی – افزایش – اربعین حسینی – پاسگاه پلیس – سنندج – حادثه خیز – رییس – رانندگان – ایمن – علی فکریمنبع

– ” رییس پلیس راه استان همدان گفت: ترافیک در مسیرهای ورودی به این استان از سمت استان های کرمانشاه و سنندج سنگین و پرحجم است.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: یکی از نیازهای اصلی برای ایمن سازی مسیرهای ورودی و خروجی استان نصب روشنایی برای افزایش وسعت دید رانندگان بود که در این راستا از میدان مریانج تا پاسگاه پلیس راه همدان – کرمانشاه پس از برداشتن گاردریل و نصب نیوجرسی، روشنای این مسیر نیز تکمیل شد.

سرهنگ فکری از رانندگان خواست تا با پرهیز از عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد، یک ربع استراحت پس از هر 2 ساعت رانندگی سفری ایمن را رقم زده و موجب داغدار و سیاه پوش شدن خانواده ها نشوند.