جدیدترین قیمت پراید، تیبا، کوییک، دنا و تارا | بازار از رکود خارج خواهد شد؟

پیش بینی می شود تا هفته آینده این رکود ادامه داشته باشد.

پژو 206 تیپ دو مدل 1401 اکنون در قیمت 309 میلیون تومان به فروش می رسد.

پژو 207 اتومات اکنون در قیمت 590 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

206 تیپ پنج نیز در بازار کشور تا نرخ 370 میلیون تومان پیش رفت.

دنا معمولی مدل 1401 نیز با قیمت 404 میلیون تومان به فروش می رسد.

تارا اتوماتیک هم امروز با قیمت 595 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

با ادامه روند افزایش نرخ دلار، پیش بینی می شود قیمت خودرو هم افزایشی شود.

برخی کارشناسان معتقدند در هفته آینده بازار با افزایش بیشتر قیمت ها همراه شود و در ماه های آینده هم رکود به طور کامل از بین برود.

کلید واژه ها: قیمت – قیمت خودرو – افزایش – بازار – پراید – خودرو – آینده – افزایش نرخ – هفته آینده – کارشناسان – رکود – پیش بینی – همراه – افزایشی – قیمت ها – میلیون – بازار ایران – گزارش – داخلی – ادامه – بینی – روند – هفته – تارا – آنلاین – همشهری – تومان – نگارش – ایران – تجارتمنبع

این کارشناس صنعت خودرو توضیح داد: به نظر می رسد در هفته آینده هم بازار با افزایش بیشتر قیمت ها همراه شود و در ماه های آینده هم رکود به طور کامل از بین برود.

چندی پیش هم، بابک صدرایی، کارشناس صنعت خودرو گفته بود: بازار خودرو در حال حاضر در رکود قرار دارد و نوسان قیمتی کم است.

برخی کارشناسان معتقدند در هفته آینده بازار با افزایش بیشتر قیمت ها همراه شود و در ماه های آینده هم رکود به طور کامل از بین برود.

قیمت خودروهای پرطرفدار تیبا هاچ بک پلاس هم اکنون در محدوده 214 میلیون تومان قیمت دارد.

این افزایش قیمت بازار را بعد از ماه ها از رکود خارج کرد و اکنون خرید و فروش در بازار در حال انجام است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو صفر داخلی روز جمعه 15 مهر 1401 با توجه به آمار با تغییراتی همراه شد.

– جدیدترین قیمت پراید، تیبا، کوییک، دنا و تارا بازار از رکود خارج خواهد شد؟” با ادامه روند افزایش نرخ دلار، پیش بینی می شود قیمت خودرو هم افزایشی شود.

پراید 131 نیز با قیمت 180 میلیون تومان عرضه می شود.

این کارشناس صنعت خودرو توضیح داد: اما در هفته های آینده اگر تکلیف مذاکرات برجام مشخص شود، بازار روند صعودی را طی خواهد کرد.

پیش بینی قیمت خودرو در روزهای آینده فیروز نادری، کارشناس صنعت خودرو در خصوص افزایش دلار بر بازار خودرو گفت: با افزایش قیمت دلار، بازار خودرو هم با افزایش قیمت همراه شده است.

قیمت خودرو صفر داخلی در لحظه نگارش این گزارش در بازار ایران به شرح زیر است: پراید 111 با قیمت 205 میلیون تومان به فروش می رسد.