جالب انگیزترین دانستنی های تصویری +عکس کُردتودی

قسمت هایی در ابن شهر هنوز توسط هیچ انسانی مورد بازدید قرار نگرفته است . اگر به جزایر آزور سفر کرده باشید و در آنجا چای سبز سفارش داده باشید ، با چیزی عجیب روبرو می شوید. این چای ها در وهله اول سبز می باشند و کم کم به خاکستری می گرایند و بعد از مدت کوتاهی این چایی حالتی غلیظ پیدا می کند و کاملا بنفش می شود .

دانستنی های جالب دنیا101-شيشه در ظاهر جامد به نظر مي‌رسد ولي در واقع مايعي است كه بسيار كند حركت مي‌كند. 79- هرگاه جمعیت کره زمین به ۱۰۰ نفر کاهش یابد ۵۰ % پول جهان در دست ۶ نفر قرار خواهد گرفت. اگرچه اکثریت جمعیت بشر در حال حاضر زیر 30 سال سن دارند، اما هنوز تعداد افراد مسن زیادی وجود دارد. در حقیقت، 12.3 درصد از مردم روی کره زمین 60 سال به بالا هستند. پیش بینی می شود این تعداد تا سال 2050 به 22 درصد برسد. یک لحظه فکر کنید، عجیب ترین چیزی که این چندروزه شنیده اید چه بوده است؟ در ادامه یک سری دانستنی عجیب و غریب از سراسر دنیا جمع آوری شده که پیشنهاد می کنیم آنها را از دست ندهید!

  • ارزش مالی بازار فروش فیلم های پورنوگرافی در آمریکا ده میلیارد دلار برآورد می شود.
  • ۵۲-بلژیک تنها کشوری است که فیلمهای غیراخلاقی را سانسور نمی‌کند.
  • عسل تنها ماده غذایی است که خراب و فاسد نمی شود، عسل هایی که در مقبره فرعون های مصر پیدا شده اند توسط باستان شناسان مورد آزمایش قرار گرفته و سلامتی آن ها تایید شده است.
  • متأسفانه، شما نمی توانید برای احساساتی که به خانه خود دارید، قیمت گذاری کنید، بنابراین بهتر است قبل از رفتن به بازار، میانگین قیمت خانه در محله خود را ارزیابی کنید.
  • این اتفاق باعث شد تا این سکه به گرانترین سکه ای که تاکنون در حراج فروخته شده است، مبدل شود.

ضربان ساز قلب، دستگاهی که جان میلیون ها نفر در جهان را نجات داده توسط مهندس جان هاپس به طور تصادفی اختراع شد. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند.

طالع بيني مصری

۱۵- درامریکا سالانه ۱۵نفر بر اثر گازگرفتگی توسط سگ‌ها جان خود را از دست می‌دهند. ۵۰ %جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده اند. 57- ۵۰% جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده مهمترین دانستنی ها اند.

گل لاله– نام زنجبیل که یکی از بهترین گیاهان دارویی می باشد در کتاب مقدس، قرآن مجید و تلمود آورده شده است. شبیه سازی بارداری و زایمان– گوجه فرنگی میوه ای است که در اواسط قرن شانزدهم به اروپا آمد. یونانیان باستان معتقد بودند که زندگی یک فرد در کبد متمرکز است و نه در قلب. روش استفاده از سنجاق سر– صدای ” مومو ” گاو ها در کشورهای مختلف جهان با هم متفاوت است، آنها لهجه های خاص خود را دارند درست مثل انسان.

تهیه برگه هلو خانگی به روش بازاری

۱۷.۱۰ ٪ وزن بدن انسان (بدون آب) را باکتری‌ها تشکیل می‌دهند. خواندن مطالبی که با عنوان دانستنی های جالب شروع می شوند یکی از مفیدترین و سرگرم کننده ترین فعالیت هایی است که یک فرد در ساعات اوقات فراغتش می تواند انجام دهد. در این مطلب مجموعه ای از دانستنی های جالب و جدید را برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

می خواهیم با هم مروری به عجیب ترین دانستنی های دنیا داشته باشیم. هرگاه جمعیت کره زمین به ۱۰۰ نفر کاهش یابد ۵۰ % پول جهان در دست ۶ نفر قرار خواهد گرفت. در بازار املاک و مستغلات ژاپنی، یک خانه پس از ۲۰ یا۳۰ سال تمام ارزش خود را از دست می دهد.

جالب انگیزترین دانستنی های تصویری +عکس کُردتودی