ثبت نام خرید خودرو زیر قیمت بازار و بدون قرعه‌کشی

مشتریانی که موفق شوند این خودرو را از بورس کالا خریداری و ثبت نام کندد می توانند ۱۰ دی ماه امسال خودروهای خود را تحویل بگیرند.

در حال حاضر قیمت لاماری ایما در بازار حول و حوش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است. متقاضیان این خودرو می توانند در صورت برنده شدن در این شیوه فروش خودروی مورد علاقه خود را با قیمت به مراتب پایین تر از قیمت بازار خرید کنند

  • بیشتر بخوانید:
  • این خودرو های لاکچری و جذاب چینی به بازار ایران می آیندمنبع

لاماری ایما از مسیر بورس کالا و بدون قرعه کشی عرضه می شود.قیمت لاماری ایما در بازار حول و حوش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.

بنابراین متقاضیان این خودرو می توانند در صورت برنده شدن در این شیوه فروش خودروی مورد علاقه خود را با قیمت به مراتب پایین تر از قیمت بازار خرید کنند.

متقاضیان باید ۲۵ درصد از قیمت پایه را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند.هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

به گزارش دیلی اکسچنج؛ ثبت نام خرید خودرو زیر قیمت بازار و بدون قرعه‌کشی آغاز شده است.

آن طور که اطلاعات عرضه لاماری در بورس کالا نشان می دهد قیمت پایه در نظر گرفته شده برای این خودرو حدود ۹۸۱ میلیون تومان است.

البته لازم به ذکر است افرادی که در فروش های پیشین برگزار شده از مسیر بورس کالا موفق به دریافت خودرو شده اند نمی توانند برای خرید لاماری ایما از بورس کالا اقدام کنند.