توضیحات شرکت زامیاد در خصوص پیکاپ کارون | در روزهای اخیر

2- موتور +M24 یکی از قوی ترین و کم هزینه ترین موتورهای تولیدی کشور است که توانایی ایجاد گشتاور مناسب برای خودروی کار را داراست و لازم به توضیح است که در موتورهای تولیدی شرکت های خودروساز معمولاً اجزای اصلی موتور شامل سیلندرها، میل لنگ، شاتون و گاهاً پیستون ها جهت صرفه جویی در قالب و ابزار عمدتاً طی سالیان متمادی بدون تغییر بوده و اجزای پیرامونی موتور شامل سیستم های سوخت رسانی و تزریق سوخت، دریچه های ورودی هوا و سوخت و سیستم خروجی دود و.

کلید واژه ها: شرکت زامیاد – خودرو – زامیاد – تولید خودرو – مجلس شورای اسلامی – شرکت – توضیحات – نمایندگان مجلس – خودروهای تجاری – شورای اسلامی – روزهای اخیر – افکار عمومی – تولید – کارون – امرار معاش – نمایندگان – خبرگزاری – اظهارات – استحکام – اطلاعات – هموطنان – خانواده – مسئولان – تحقیقات – درخواست – حمل بار – اسلامی – یکی از – مسافر – تامینمنبع

خودروهای کار همواره نقش بسیار پررنگی در تامین درآمد خانوارها داشته، به طوری که بعضا تا سه خانواده امکان امرار معاش از خودرو کار زامیاد را داشته اند.

5- سیستم انتقال قدرت خودروی کارون به منظور سرعتی تر شدن نسبت به خودروی نیسان چابکتر بوده و امکان تامین توأمان قدرت و سرعت مناسب را برای خودروی کارون فراهم کرده است لذا این خودرو علی رغم اینکه انتقال قدرت صرفاً توسط اکسل عقب صورت می پذیرد توانایی تردد در جاده های صعب العبور را به راحتی دارد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا به نقل از سایپانیوز، شرکت زامیاد از دیرباز در حال تولید خودرو کار است که از ویژگی های خودرو کار استحکام و دوام بالا و قیمت مناسب آن است.

در روزهای اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطلبی را در مورد خودرو جدید شرکت زامیاد مطرح کرده است که توضیحات زیر در پاسخ به اظهارات ایشان و تنویر افکار عمومی به استحضار هموطنان عزیز می رسد.

4- اتاق سرنشین و اتاق بار خودروی کارون هم اکنون توسط دیگر خودروسازان تولید و به مصرف می رسد کما اینکه این مدل اتاق مطابق با مدل های خودروسازان بزرگی همچون تویوتا و نیسان تا سال 2016 در حال تولید بوده است.

تمامی این تاییدیه ها را اخذ کرده است، لذا بر خلاف تصور افراد ناآگاه امکان تولید و شماره گذاری هر خودرویی بدون اخذ تاییدیه های تعریف شده وجود ندارد.

در پایان یادآوری این نکته ضروری به نظر می رسد که توضیحات ارائه شده صرفا جهت تنویر اذهان عمومی جامعه بوده و برای فعالان و صنعتگران این حوزه امری بدیهی است.

دچار تغییرات بسیار زیادی می شوند تا امکان رسیدن به استانداردهای بالاتر را داشته باشند لذا عدم تخصص در این زمینه توسط برخی چهره های نامرتبط با این صنعت باعث رفتارها و گفتارهای غیر کارشناسی می شود.

3- به منظور سازگاری اتاق با شاسی و قوای محرکه خودرو، می بایست آزمایشات فنی بسیاری در مراکز آزمایشگاهی مورد تایید موسسه استاندارد ایران و یا شرکت های بازرسی و استاندارد خارج از کشور طی شود که خودروی کارون به دلیل انجام تغییرات عمده در سیستم تعلیق، انتقال قدرت، سیستم سرمایش، فرمان پذیری و.

قابل ذکر است بسیاری از خودروسازان حتی علی رغم تولید مدل های جدید، نسبت به تولید مدل های قدیمی خود برای بازارهای مورد درخواست با قیمت مناسب اقدام می کنند.

1- از آنجا که شاسی نیسان زامیاد از فولاد آلیاژی با استحکام بالا است، توانایی تحمل بارهای بیش از ظرفیت اسمی خود را دارد و از همین رو شرکت زامیاد تصمیم به استفاده از این شاسی در دیگر خودروهای خود گرفته است زیرا به دلیل وجود قالب ها و ابزارهای تولیدی نیاز به سرمایه گذاری نداشته و با توجه به تیراژ بالا قیمت تمام شده آن بسیار رقابتی بوده و خدمات پس از فروش آن نیز به راحتی و با کمترین قیمت قابل عرضه به مصرف کنندگان است.

6- از آنجا که تحریم های ظالمانه باعث فشار اقتصادی مضاعفی بر قشر زحمتکش جامعه شده است به طوری که قدرت خرید ایشان بسیار کاهش یافته، شرکت زامیاد در جهت مسئولیت اجتماعی خود اقدام به معرفی خودروی کارون با کاربری همزمان باری و مسافری با تقریباً 40 درصد ارزان تر از قیمت خودروی مشابه موجود در بازار (با مشخصات فنی تقریبی) کرده است.

با توجه به تحقیقات بازار انجام شده و درخواست های موجود جهت یک خودروی ارزان، با کیفیت بالا که توان حمل بار و مسافر را همزمان داشته باشد شرکت زامیاد اقدام به طراحی و تولید خودروی کارون کرده که با توجه به عدم آگاهی و اشراف ناکافی برخی از مسئولان نسبت به حوزه خودروهای تجاری اطلاعات اشتباهی در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها منتشر شده است که توضیحات زیر در پاسخ به این اظهارات منتشر می شود.