تردد یک میلیون و 319 هزار خودرو از جاده های خراسان شمالی |

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در روزهای دوم تا پنجم مهرماه و مصادف با روزهای پایانی ماه صفر، تردد یک میلیون و 319 هزار و 713 دستگاه خودرو در محورهای استان ثبت شد که این رقم نسبت به هفته قبل از تعطیلات 10 درصد کاهش و نسبت به مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش دارد.

– محمد مشتری، سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: شمار تردد جاده ای استان در تعطیلات یک هفته از روزهای پایان ماه صفر امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش یافت.

وی گفت: در روزهای دوم تا پنجم مهرماه و مصادف با روزهای پایانی ماه صفر، تردد یک میلیون و 319 هزار و 713 دستگاه خودرو در محورهای استان ثبت شد که این رقم نسبت به هفته قبل از تعطیلات 10 درصد کاهش و نسبت به مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش دارد.

وی ادامه داد: در این مدت خروج 121 هزار و 193 دستگاه خودرو از استان ثبت شده است که این رقم نسبت به هفته گذشته 14 درصد کاهش و نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش دارد.

 سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی افزود: در این بازه زمانی 120 هزار و 323 دستگاه خودرو وارد استان شد که این رقم نسبت به هفته پیش پنج درصد کاهش و نسبت به مدت مشابه پارسال یک درصد افزایش دارد.

پایان پیام/آ
کلید واژه ها: خراسان شمالی – روزهای پایانی – خراسان – حمل و نقل – راهداری – تعطیلات – جاده – درصد – ماه صفر – میلیون – سرپرست – افزایش – تردد – خودرو – استان – پایان – مشابه – محورهای – دستگاه – هزار – پایان ماه صفر – مهرماه – هفته – خبرنگار فارس – تردد جاده ای – کاهش – پنجم – خبرنگار – گفت وگو – بجنوردمنبع مشتری افزود: تردد خودروها در محورهای استان به وسیله 51 دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان ثبت و مخابره می شود.