تحقق دستور رییسی با افزایش 50 درصدی تولید در ایران خودرو

این در صورتی است که در بازه زمانی مشابه در سال گذشته 213.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، گروه صنعتی ایران خودرو در نیمه نخست امسال 290.

خودرو های دارای کسری قطعه نیز از شاخص های مهم عملکردی در حوزه تولید ایران خودرو به شمار می رود.

757 دستگاه خودرو ناقص در پارکینگ های ایران خودرو دپو شده بود که در 31 شهریورماه امسال این عدد به 1765 دستگاه رسیده است.

گروه صنعتی ایران خودرو با تعریف و اجرای 279 پروژه، ارتقای کیفیت محصولات را دنبال می کند تا در پایان امسال، عملکرد درخشانی را در حوزه های مختلف تولید، کیفیت، توسعه و خدمات پس از فروش بر جای گذارد.

315 دستگاه خودرو کامل سواری و نیمه سنگین و سنگین را به تولید رسانده است، – ” گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد با گذشت شش ماه از سال، یکی دیگر از فرامین رییس جمهوری مبنی بر افزایش 50 درصدی تولید خودرو را محقق کند.

خودروساز بزرگ کشور با افزایش تیراژ تولید موفق به افزایش صدور فاکتور خودرو های تولیدی شده و در این شاخص نیز رشد 48 درصدی را تجربه کرده است.

حذف خودرو های ناقص از فرآیند تولید، افزایش گارانتی خودروها، افزایش 50 درصدی تولید، طراحی و توسعه خودرو برقی، بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان، افزایش ظرفیت تولید خودرو های تجاری سنگین و نیمه سنگین برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و اقدامات اولیه برای واگذاری سهام دولتی از جمله این دستاورد ها است و تحقق کامل فرامین تا پایان امسال نیز با جدیت بالایی دنبال خواهد شد.

عرضه خودرو به بازار نیز در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 35 درصدی را به ثبت رسانده است، به گونه ای که از ابتدای امسال 287.

حذف خودرو های ناقص از فرآیند تولید یکی از اقدامات مهم و جسورانه گروه صنعتی ایران خودرو در سامان دهی به وضعیت تولید بوده است.

از ابتدای خردادماه، خودرو ناقصی از خطوط تولید ایران خودرو خارج نشده و آمار تولید کامل و قابل عرضه به جای محصول در جریان تولید و ناقص به عنوان عملکرد این گروه صنعتی اعلام شده است.

099 دستگاه بوده که در انتهای شهریورماه با کاهش 97 درصدی به 1765 دستگاه رسیده که شامل خودرو سورن سایت تبریز است و در روز های آینده این تعداد نیز به صفر خواهد رسید.

این خودرو ها در ابتدای امسال 62.

619 دستگاه تحویل مشتریان شده بود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، گروه صنعتی ایران خودرو در نیمه نخست امسال 290.

از ابتدای امسال 285.

این خودروساز در نیمه نخست امسال دستاورد های مهمی در تحقق فرامین هشت گانه رییس جمهوری داشته است.

376 دستگاه بوده است.

کلید واژه ها: گروه صنعتی ایران خودرو – خودرو – صنعتی ایران خودرو – ایران خودرو – دستگاه – تولید – گروه صنعتی – افزایش – سنگین – گروه – ایران – نیمه – فاکتور – خبرگزاری – صنعتی – امسال – اقتصادی – نخست – گذشت – تولید خودرو – رییس جمهوری – گزارش – سواری – گذشته – بازه زمانی – رییس – موفق – در ایران – تولیدی – جمهوریمنبع

646 دستگاه تحویل مشتریان شده است.

767 دستگاه خودرو بوده است.

980 دستگاه خودرو فاکتور شده و در سال گذشته تعداد فاکتور در همین بازه زمانی 193.

315 دستگاه خودرو کامل سواری و نیمه سنگین و سنگین را به تولید رسانده است، این در حالی است که در نیمه نخست سال گذشته این عدد 193.

از دستاورد های آنی این اقدام نیز افزایش 25 درصدی کیفیت محصولات و کاهش قابل توجه مراجعات به تعمیرگاه های خدمات پس از فروش بوده است.

در انتهای شهریورماه سال گذشته 98.