بهترین شاسی بلندهای ۷ نفره

مصرف سوخت این خودرو با گیربکس دستی ۵ لیتر در هر صد کیلومتر است اما نمونهی اتوماتیک اندکی پرمصرفتر است. اگر قیمت آغازی ۶۰ هزار پوندی نگرانتان نمیکند، پس مصرف سوخت ۶.۷ لیتری آن نیز نباید برایتان مهم باشد. واقعاً اگر در صحرا و بیابان باشید، این خودرو بهترین است. بررسیها زیادی نشان دادهاند که این خودرو برای جادههای انگلستان بسیار بزرگ است و اگرچه رانندهها در این خودرو احساس خوبی خواهند داشت اما پارک کردن آن میتواند در شهر شلوغ عذابی بزرگ باشد. شما فضا نیاز دارید اما از آن تصور شلختگی که در فیلمها نشان داده میشود گریزانید. بامو تصمیم گرفته تا فضای بیشتری را در X5 ایجاد کند و اولویت را به این مسئله داده است. نکته: متقاضیان می توانند قبل از انتخاب خودرو و روش فروش نیز نسبت به ایجاد پروفایل در سایت مذکور اقدام نمایند. شاید با انتخاب این خودروها قلب طرفداران محیطزیست را به دست بیاورید اما میتوانید با این خودروها هرجایی که دلتان خواست بروید. البته کودکان نشسته در صندلیهای ردیف سوم شاید موافق این سخن نباشند زیرا این صندلیها بسیار کوچک هستند اما بههرحال بودنشان بهتر از نبودنشان است. فضای بار بهتر از قسمت سرنشینان ششم و هفتم است اما صندلیهای کودک بهطور مناسبی کار خود را انجام میدهند و شما داخل یکی از لذتبخشترین شاسی بلندها خواهید بود.

این خودرو بزرگ و جاافتاده بوده و فضای داخلی زیادی دارد. سری به صحراهای خاورمیانه بزنید و تعداد زیادی لندکروزر را در آنجا خواهید یافت و دلیل خوبی نیز برای این کار وجود دارد. همانطوری که این روزها بازار نشان میدهد، این خودروها دارای فضا، تجهیزات و جذابیت زیادی هستند. شاید دیسکاوری دارای نقاط ضعفی باشد اما کیفیت ساخت عالی، آفرود خاص لندروور و راحتی بالا باعث میشوند تا این خودرو گزینهای ایده آل به شمار آید. برخی شاید بگویند که این خودرو بیشتر شبیه بلوکهای مسطح است. شاید باید سورنتو را تنها و تنها برای یک دلیل انتخاب کرد: گارانتی چشمگیر ۷ ساله. مرحله دوم: پس از انتخاب نوع ثبت نام توسط متقاضی (فروش فوق العاده، پیش فروش عادی، مشارکت در تولید) به مرحله ثبت اطلاعات هویتی هدایت شده و نسبت به ایجاد/ ویرایش پروفایل اقدام می کند. همچنین به اطلاع می رساند ثبت نام این بخشنامه به صورت همزمان با بخشنامه مشابه (فروش فوق العاده / مشارکت در تولید) انجام می شود و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می گردد تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر گردد. نکته ۳: به اطلاع میرساند ثبت نام این بخشنامه همزمان با بخشنامههای “پیش فروش” و “مشارکت در تولید” انجام میشود و متقاضیان محترم فقط میتوانند در یک بخشنامه و فقط در یک خودروساز ثبت نام نمایند.

نکته ۲: پیش از اعلام اسامی، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود. از MPV های کلافه کننده خسته شدهاید؟ الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه، با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت میگردد. همین طور؛ در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ از سوی مجلس شورای اسلامی، برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شدهاند، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو را به قیمت مصوب فراهم شده است. قیمت خودرو از ۲۷۹۹۵ پوند آغاز میشود که آن را به ارزانترین خودروی لیست بدل میکند. مصرف سوخت نسخه دیزلی زیر ۶ لیتر بوده و یکی از ارزانترین شاسی بلندهای ۷ سرنشینه قابل سفارش میباشد. بهطور شگفتآوری پیشرانههای دیزل این خودرو مصرف سوخت کمی دارند. طراحی داخلی و کیفیت خودرو در حد و اندازهی بامو بوده و تنها صندلیهای عقبی نیاز دارند کمی بزرگتر باشند. صندلیهای عقب دیسکاوری اسپورت در سفرهای طولانی مناسب نیست و در حالت پر بودن تمام صندلیها فضای صندوق ۱۹۴ لیتری دارد اما خوبیهای بسیار دیگری وجود دارند. دسترسی به صندلیهای ردیفهای عقب چندان آسان نیست اما با دست یافتن به آنها میبینید که فضای بیشتری نسبت به رقبا دارند.

این خودرو مستحکم و قابلاعتماد بوده و درحالیکه فاقد دلفریبی رقبای اروپایی است اما خودروهای معدودی بهتر از لندکروزر کار خود را انجام میدهند. سانتافه امتیازهای خوبی را از کارشناسان این صنعت دریافت نموده است. این خودرو نمایی جذاب دارد و از سواری راحت بهرهمند بوده و اکثر بررسیهای صورت گرفته تحت تأثیر عملکرد خوب پیشرانهی دیزل ۲.۲ لیتری آن قرارگرفتهاند. پیشرانهی ۸ سیلندر توربوی موجود در مدل X5 M میتواند در مدتزمان ۴.۲ ثانیه این خودرو را به تندی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. قیمت آغازی ۶۰ هزار پوندی رنجروور به این معنی است که این مدل دو برابر سانتافه قیمت دارد اما اکثر خریداران رنجروور اسپورت به شما خواهند گفت که پرداختن این قیمت ارزشش را دارد. این خودرو کممصرف نیز هست و مدل سطح پایه و دیفرانسیل عقب sDrive 25d در هر صد کیلومتر ۴.۷ لیتر سوخت مجله خبری mycarrental مصرف میکند. این خودرو تقریبا نیم تن سبکتر از نسل قبلی است و مصرف سوخت کمتری دارد.