بهترین زمان خرید خودرو چینی

قیمت چانگان CS ۳۵ (مونتاژ) مدل ۱۳۹۸ نیز از روز گذشته تا امروز ۵ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۶۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است و قیمت جک S۳ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ نیز از ۷۲۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۷ میلیون تومان کاهش یافته است و این خودرو در حال حاضر ۶۶۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۷۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۷۴۰ میلیون تومان رسیده است.

بهترین زمان خرید خودرو چینی | سقوط چشمگیر قیمت خودرو5

بررسی بازار امروز خودرو نشان می دهد کوییکR و پژو 207 دنده ای کاهش 8 میلیون تومانی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده اند علاوه براین در برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا مانند ساینا و سمند نیز بازار شاهد کاهش 7 تا 9 میلیون تومانی قیمت ها بوده است.

بر اساس این گزارش در هفته گذشته گروه بهمن اقدام به عرضه 175 دستگاه خودرو فیدلیتی پنج نفره، 175 دستگاه فیدلیتی هفت نفره، 250 دستگاه دیگنیتی کرد که این موضوع هم بر کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار اثرگذار بود.

وی با بیان اینکه اثر روانی مذاکرات باعث شده تا در هفته های اخیر بازار با شوک شدیدی در قیمت انواع خودروهای داخلی و وارداتی روبرو شود افزود: فعلاً خریداری در بازار وجود ندارد. مشتری می داند که با صورت گرفتن توافقات بین المللی میتوان به کاهش بیشتر قیمت ها امیدوار بود و به همین دلیل مشتریان از خرید عقب نشینی کرده و منتظرند تا ببینند در آینده چه اتفاقی در بازار رخ خواهد داد.

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران با اشاره به ریزش قیمت خودرو گفت: هر چه عرضه خودرو توسط خودروسازان بیشتر شود، قیمت ها قطعا ریزش بیشتری خواهند داشت.​​​​​​​

بررسی بازار امروز خودرو نشان می دهد کوییکR و پژو 207 دنده ای کاهش 8 میلیون تومانی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده اند علاوه براین در برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا مانند ساینا و سمند نیز بازار شاهد کاهش 7 تا 9 میلیون تومانی قیمت ها بوده است.

نوع خودرو قیمت در بازارشنبه (29 مردادماه)
سمند ال ایکس 311 میلیون تومان
دنا پلاس 432 میلیون تومان
پژو 405 جی ال ایکس 292 میلیون تومان
پژو پارس 310 میلیون تومان
پژو 206 تیپ 2 298 میلیون تومان
رانا 265 میلیون تومان
دنا پلاس اتوماتیک توربو 504 میلیون تومان
سمند سورن 304 میلیون تومان
پژو 207 اتوماتیک 579 میلیون تومان
رانا پلاس 302 میلیون تومان
پراید 111 202 میلیون تومان
تیبا 2 206 میلیون تومان
کوئیک دنده ای 197 میلیون تومان
ساینا s 214 میلیون تومان
شاهین 360 میلیون تومان
تیبا 2 پلاس 210 میلیون تومان
تارا اتوماتیک 584 میلیون تومان
کوئیک آر 206 میلیون تومانمنبع

قیمت ام وی ام X۲۲ اتوماتیک اسپرت اکسلنت مدل ۱۳۹۹ نیز از ۵۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۵۵ میلیون تومان رسیده است و قیمت ام وی ام X۳۳ S گیربکس CVT مدل ۱۳۹۹ نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده است و ۶۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت برلیانس H۳۲۰ ۱.۶۵ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ نیز از ۶۱۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۰۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۵۸۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت برلیانس H۳۳۰ ۱.۶۵ دنده ای مدل ۱۴۰۰ نیز از ۴۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۸۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان ارزان شده است و ۴۸۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودروهای چینی در جدول زیر آمده است:

همزمان با شنیده شدن زمزمه‌هایی در خصوص احیای مذاکرات هسته‌ای روند قیمت خودروهای چینی موجود در بازار ریزشی شده است.

به گزارش رستانیوز از آنجایی که قیمت خودرو با توجه به وضعیت بازار دائما در نوسان است، شما می توانید به روز ترین قیمت خودرو داخلی را به تفکیک شرکت تولید کننده در اینجا مشاهده نمایید. قیمت خودرو از ابتدای سال جدید با افزایش رو به رو بوده است؛ اما کارشناسان معتقد هستند که دلیل منطقی برای افزایش قیمت خودرو وجود ندارد. برای دیدن جدیدترین اخبار در زمینه قیمت خودرو با ما همراه باشید.

قیمت چری تیگو ۷ IE مدل ۱۴۰۰ از یک میلیارد و ۹۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۸۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده است و یک میلیارد و ۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است.