بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ + تصاویر

آئودی Q5 برای سال ۲۰۱۸ میلادی دچار پوست اندازی کامل شده و با ظاهر و امکاناتی جدید، یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ در گونه سایز کوچک لوکس خواهد بود. کابین این ماشین برای سال ۲۰۱۸ میلادی دچار تغییرات زیادی شده و تکنولوژی های استفاده شده در آن نیز به روز شده اند. نسل جدید شورولت تراورس مدل سال ۲۰۱۸ میلادی با استفاده از پیشرانه های ۴ سیلندر و ۶ سیلندر خورجینی قابل سفارش بوده که هر دو مدل با استفاده از جعبه دنده مدرن ۹ سرعته اتوماتیک و تجهیز به تکنولوژی و سامانه هوشمند Stop/Start، مصرف سوخت مناسب تری را برای این خودروی بزرگ به ارمغان آورده است. برای سال ۲۰۱۸ میلادی نیز با توجه به نمونه های به نمایش درآمده در نمایشگاه های خودرو، تعداد زیادی از آنها با تغییر روبرو شده و تعدادی مدل جدید نیز قرار است به بازارهای جهانی عرضه گردند. بر اساس اعلام شرکت سازنده، فورد اکو اسپرت در اوایل سال ۲۰۱۸ راهی بازارهای جهانی خواهد شد. اما بر اساس اطلاعات غیر رسمی منتشر شده این خودرو با قیمت پایه ای در حدود ۲۱.۰۰۰ دلار (معادل ۸۴ میلیون تومان) به فروش خواهد رسید.

فورد اکو اسپرت مدل سال ۲۰۱۸ میلادی جدیدترین عضو شرکت خودرو سازی آمریکایی فورد در خودروهای کلاس بدنه شاسی بلند فوق کوچک یا کراس اوور (Sub Compact SUV یا Crossover) خواهد بود. همانطور که مشاهده کردید، بیشتر خودروسازان برای سال ۲۰۱۸ میلادی تمرکز خود را بر روی طراحی و تولید خودروهای شاسی بلند سایز کوچک قرار داده اند. وزن این اتومبیل نیز نسبت به نسل قبلی دچار کاهش اندکی شده که این مساله توانایی ها و مصرف سوخت این خودرو را کاهش داده است. این خودرو یک نمونه با سه ردیف صندلی بوده در کلاس بدنه خودروهای شاسی بلند سایز متوسط (Mid Size SUV) بوده و علاوه بر تغییرات ظاهری، با بهینه سازی تکنولوژی های استفاده شده نسبت به نسل قبلی برای سال ۲۰۱۸ میلادی به جمع ماشین های شاسی بلند خواهد پیوست. با عرضه نسل جدیدی از بیوک انکلیو در سال آینده، این ماشین یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ در گونه لوکس خواهد بود. بر اساس اعلام این شرکت، لینکلن نویگیتور ۲۰۱۸ که خودرویی است با سه ردیف صندلی، بیشترین فضای ممکن برای قرار دادن پاهای سرنشینان را در این کلاس داشته و حتی اگر این فضا نیز برای شما کافی نباشد، یک نمونه کشیده تر از آن با فاصله دو محور عقب و جلوی بیشتر نیز در دسترس قرار خواهد داشت!

اگر شما نیز قصد خرید خودرویی جدید در کلاس بدنه شاسی بلند دارید، گزینه هایی متنوع در کلاس ها و سایزهای مختلف برای سال ۲۰۱۸ میلادی پیش روی شما قرار دارند. پیشرانه های استفاده شده در ولوو XC60 مدل سال ۲۰۱۸ میلادی نیز شامل سه نمونه از موتورهای موجود برای مدل بزرگ تر ولوو XC90 است. طراحی خارجی و بدنه زیبا و کابین لوکس و مجهز نیز در کنار عملکرد و قابلیت های دینامیکی بالا نیز از سایر نکاتی است که آلفارومئو استلویو را به یکی از جذاب ترین و بهترین ماشین های شاسی بلند سال ۲۰۱۸ تبدیل می کند. رنج روور ولار مدل سال ۲۰۱۸ میلادی در حال حاضر در بازارهای جهانی حضور داشته و با قیمت پایه ای در حدود ۵۱.۰۰۰ دلار (معادل ۲۰۴ میلیون تومان) یکی از بهترین اتومبیل های شاسی بلند ۲۰۱۸ به حساب می آید. شورولت تراورس که یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ نیز به حساب می آید، در انتهای سال جاری و با قیمت پایه ای در حدود ۳۰.۰۰۰ دلار (معادل ۱۲۰ میلیون تومان) در اختیار خریداران قرار مجله خبری mycarrental خواهد گرفت. لینکلن نویگیتور ۲۰۱۸ تا قبل از شروع سال ۲۰۱۸ میلادی راهی بازارهای جهانی شده و با قیمت پایه ای در حدود ۷۲.۰۰۰ دلار (معادل ۲۸۸ میلیون تومان) یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ خواهد بود.

ولوو XC60 نیز یکی دیگر از اتومبیل های شاسی بلند سایز کوچک لوکس بوده که برای سال ۲۰۱۸ میلادی با ظاهر و امکاناتی جدید در اختیار علاقمندان خودروهای شاسی بلند قرار خواهد گرفت و با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن، حتی لوکس تر از مدل های پیشین خود نیز شده است. این اتومبیل که به احتمال زیاد در اوایل سال ۲۰۱۸ راهی بازارهای جهانی خواهد شد با امکانات و تجهیزات مدرن، کابین جادار و مجهز و امکانات رانندگی با تمرکز بر راحتی و تسلط راننده، به احتمال بسیار زیاد مورد استقبال خریداران قرار خواهد گرفت. آئودی Q5 مدل سال ۲۰۱۸ به صورت استاندارد از سیستم انتقال قدرت به هر چهار چرخ (AWD) سود برده و با قرار گرفتن کامل در دستان راننده، از هندلینگ بسیار بالایی نیز برخوردار است. مجموعه نسبتا کاملی از سیستم های کمکی رانندگی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که به زودی در دسترس مشتریان یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند سال ۲۰۱۸ قرار خواهد گرفت. خودروهای شاسی بلند یا SUV با توجه به قابلیتها و جذابیتهای ظاهری، چند سالی است که مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند. کابین این ماشین بسیار مجلل و راحت بوده و آسایش کاملی را برای سرنشینان آن که یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند سال ۲۰۱۸ میلادی است، به ارمغان می آرود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری mycarrental دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.