بنگاه های خودرو و املاک از منابع تولید پرونده قضایی هستند

صادقی نیارکی از برخورد با افراد و منابع تولید پرونده به دستگاه قضایی استان خبر داد و گفت: یکی از منابع تولید پرونده، بنگاه های معاملاتی املاک و خودرو است که دادستان ها، حفاظت و اطلاعات دادگستری و معاونت پیشگیری باید اقدامات پیشگیرانه در راستای کاهش این موضوع انجام دهند.

وی به کسب رتبه خیلی خوب در کارنامه قضایی قضات استان  اشاره و گفت: این امر باعث مسرت و خوشحالی است و نشانگر سلامت قضات استان است.

رییس کل دادگستری استان زنجان بر برخورد با افراد و منابع تولید پرونده به دستگاه قضایی تاکید کرده و گفت: یکی از این منابع تولید پرونده بنگاه های معاملاتی املاک و خودرو است که دادستان ها، حفاظت و اطلاعات دادگستری و معاونت پیشگیری باید برنامه ای در راستای کاهش این موضوع تدوین کنند  و همچنین از افرادی که بیشترین فراوانی ورود به دادگستری ها را دارند شناسایی و رصد شوند.

یکی از منابع تولید پرونده قضایی، بنگاه های معاملاتی املاک و خودرو است که دادستان ها، حفاظت و اطلاعات دادگستری و معاونت پیشگیری باید اقدامات پیشگیرانه در راستای کاهش این موضوع انجام دهند.

رییس کل دادگستری استان زنجان بر کاهش موجودی پرونده ها، اتقان آراء و کاهش ورودی پرونده ها به دادگاه ها تأکید کرد و گفت: مدیران و روسای حوزه های قضایی برنامه ریزی های لازم برای تحقق این امر برای سه ماهه دوم سال که یک ماه آن سپری شده است انجام دهند و حوزه هایی که در راستای  اجرای سیاست های ابلاغی دستگاه قضایی گام های موثری بردارند مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای قضایی استان اظهار داشت: در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش سه درصدی ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی هستیم که برای رسیدن به وضعیت مطلوب تا پایان شش ماهه اول باید کار و تلاش جهادی موثری صورت بگیرد.

کلید واژه ها: پرونده – پرونده ها – قضایی – پرونده قضایی – رییس کل دادگستری استان – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس – دادگستری استان زنجان – اسماعیل صادقی نیارکی – بنگاه های معاملاتی – اقدامات پیشگیرانه – شورای قضایی استان – دادگستری – اطلاعات دادگستری – رییس کل دادگستری – دادگستری استان – اسماعیل صادقی – خبرگزاری فارس – کاهش – دستگاه قضایی – صادقی نیارکی – وضعیت مطلوب – حجت الاسلام – استان زنجان – برنامه ریزی – تولید – زنجان – خودرو – استان – منابع – بنگاهمنبع

وی استفاده از فناوری های نوین در دستگاه قضایی استان را رویکردی مهم و با اولویت برشمرد و  افزود: نوبت دهی برای ملاقات های مردمی مدیران و روسای حوزه های قضایی باید کاملا به صورت الکترونیکی  انجام شود.