بازگشت افزایش قیمت به بازار خودرو + جدول

 منبع

خودرو «شاهین» امروز در بازار رشد سه میلیونی قیمت داشت و  412 میلیون تومان قیمت خورد. «ساینا» هم  با رشد یک میلیونی در بازار 232 میلیون تومانی دست به دست شد. ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک هم امروز رشد یک تا 2 داشت و با این شرایط «کوییکR» در بازار با رشد 2 میلیونی 239 میلیون تومانی قیمت گذاری شد و قیمت «کوییک معمولی» هم  با رشد یک میلیونی در بازار 232 میلیون قیمت خورد. امروز خانواده تیبا هم رشد یک تا 2 میلیونی داشتند و قیمت «تیبا صندوقدار» با افزایش 2 میلیونی به  225 میلیون تومان رسید و «تیبا 2 معمولی» هم با رشد یک میلیونی در بازار 229 میلیون در بازار دست به دست شد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در کنار پرطرفدارهای ایران خودرو امروز سایپایی‌ها هم آرام نماندن و با رشد قیمت راهی بازار شدند. به گفته فعالان بازار خودرو رشد قیمت در بازار در شرایطی صورت گرفته که همچنان بازار خودرو در رکود بسر می برد و خبری از مشتری برای خودروهای صفر در بازار نیست.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.