این 3 خودرو بیشترین افزایش قیمت را در نیمه نخست سال داشتند

پژو 207 دنده ای در ابتدای سال جاری در بازار 375 میلیون تومان دست به دست می شد، اما با گذشت 6 ماه و افزایش 4 درصدی قیمت در 390 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از اقتصادنیوز، ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در نیمه اول سال 1401 بیشترین رشد قیمت از میان 14 محصول ارزیابی شده ایران خودرو و سایپا به محصولات ایران خودرو رسید و 3 خودرو سمندLX ، سمند سورن پلاس و پژو 207 دنده ای نیمه اول سال را بالاترین رشد قیمت به پایان رساندند.

کلید واژه ها: خودرو – ایران خودرو – نیمه اول سال – محصولات ایران خودرو – ارزیابی – نیمه اول – بازار خودرو – محصول – ایران – قیمت – بیشترین – نیمه – سمند – محصولات – بازار – بالاترین – سایپا – دهنده – نشان – میان – افزایش قیمت – پایان – پژو 207 – قیمت خودرو – پلاس – آنلاین – همشهری – افزایش – گزارش – نخستمنبع

رشد 15 میلیونی قیمت پژو 207 طی 6 ماه از سوی دیگر پژو 207 دنده ای یکی از خودروهای پرطرفدار بازار هم در این مدت رشدی 15 میلیونی را تجربه کرد.

31 درصدی این خودرو در این مدت حکایت دارد.

رشد 11 درصدی قیمت خودرو سمندLX ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در مدت زمان مورد بررسی سمندLX رشدی 31 میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن از 274 میلیون در 14 فروردین به 305 میلیون تومان در نیمه شهریور رسید، افزایشی که از رشد 11.

4 درصدی قیمت آن از 307 میلیون به 333 میلیون تومان رسید.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در نیمه اول سال 1401 بیشترین رشد قیمت از میان 14 محصول ارزیابی شده ایران خودرو و سایپا به محصولات ایران خودرو رسید و 3 خودرو «سمندLX»، – ” ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در نیمه اول سال 1401 بیشترین رشد قیمت از میان 14 محصول ارزیابی شده ایران خودرو و سایپا به محصولات ایران خودرو رسید و 3 خودرو سمندLX ، سمند سورن پلاس و پژو 207 دنده ای نیمه اول سال را بالاترین رشد قیمت به پایان رساندند.

رشد 31 میلیونی قیمت سمند در نیمه نخست سال جاری در حالی صورت گرفته که این خودرو درمیان خودروهای قرار دارد که تولید آنها به دلیل کیفیت پایین باید متوقف شود، اما با وجود خبر توقف تولید این خودرو رشد قیمت آن متوقف نشد و شاهد افزایش قیمت آن در بازار بودیم؛ بطوریکه در 6 ماه این خودرو رکورد رشد قیمت را به خود اختصاص داد.

سمند سورن پلاس هم در این مدت رشدی 26 میلیونی را تجربه کرد و با افزایش 8.