انتظار برای باز شدن گره های ترافیکی در بیرجند | شهروندان


همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
منبع

خیابان طالقانی بیرجند یکی از نقاط دارای گره ترافیکی است که با توجه به تجمع مطب پزشکان، داروخانه ها، مراکز تشخیصی و درمانی در این خیابان و کم عرض بودن آن از عصر به بعد با ترافیک سنگین خودرو مواجه است و انتظار 15 دقیقه ای پشت ترافیک خیابان طالقانی آن هم در شهری که نامش کلانشهر نیست، جای تامل دارد! وضعیت خیابان های منتظری، معلم، ارتش، جمهوری یا سه راه اسدی به سمت بازار مرکزی نیز به همین شکل است و شهروندان هنگام عبور از این خیابان ها گاهی باید حداقل 2 برابر وقت معمول برای طی کردن این مسافت را در نظر بگیرند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، افزایش جمعیت مرکز استان و تعداد خودروها در سال های اخیر به ترافیک شهری دامن زده و به باور کارشناسان، اصلاح رفتارهای ترافیکی و ایجاد زیرساخت های مناسب به ویژه بهسازی معابر از مهمترین نیازها برای حل مشکل ترافیک شهر بیرجند است.

شهروندان در بیرجند سال هاست ساعاتی از شبانه روز در برخی خیابان ها شاهد ترافیک شهری هستند و در برخی نقاط گره های ترافیکی ایجاد شده که باز شدن آنها مستلزم داشتن طرح جامع است.سه شنبه، 17 آبان 1401 ساعت 07:352022-11-08اقتصادي


زمانی اگر کسی می خواست بهانه ای برای تاخیر در شهر بیرجند بیاورد، به شوخی می گفت در ترافیک گیر کرده ام اما سال های اخیر این شوخی به واقعیتی تلخ تبدیل شده به طوری که مسوولان هم بر طراحی الگوی خاصی از برنامه ریزی و شهر


آخرین اخبار سرویس:انتظار برای باز شدن گره های ترافیکی در بیرجند

انتظار برای باز شدن گره های ترافیکی در بیرجند