اقدامات حمایتی دولت از بورس | سهم مالیات دولت از فروش سهام

25 درصد بود که با کاهش 80 درصدی این رقم به 85 صدم درصد می رسد و این موضوع موجب کاهش کارمزد برای نوسان گیران و معامله گمنبع

از قیمت گذاری دستوری، اقدامات دولت برای بازگشت اعتماد به بازار سهام ادامه دارد و طی روزهای گذشته کاهش 80 درصدی مالیات فروش سهام در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به تصویب رسید.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازدنیای معدن ، پس از ارائه بسته 10 بندی حمایتی از بورس و رهایی گام به گام صنایع از جمله خودرو، تایر، سیمان و.

  * مالیات معامله در بورس چقدر شده است؟ در گذشته نرخ خرید و فروش سهام 1.

  پس از آغاز حمایت های جدی دولت از بازار سهام و احیای روند معاملات از سه هفته گذشته و بهبود شرایط بازار، اقدامات دولت ادامه دارد تا به فعالان بازار سرمایه اثبات شود که این بازار در اولویت برنامه های اجرایی دولت قرار دارد.

  در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و با پیگیری سازمان بورس و به منظور حمایت از سهامداران، کاهش 80 درصدی مالیات فروش سهام به تصویب رسید تا سازمان بورس یک اقدام عملی دیگر در راستای حمایت از سهامداران و از بین رفتن بی اعتمادی به بازار سرمایه انجام داده باشد.

1 درصد کاهش می یابد که این امر علاوه بر روان تر شدن معاملات، هزینه معاملات برای سهامداران خرد بازار سهام کاهش خواهد داشت.

5 به 0.

سهم مالیات دولت از فروش سهام از 0.