افزایش 4 میلیون تومانی قیمت «سمندLX» + جدول

فعالان بازار بر این نکته تاکید می کنند نوسان رو به بالای قیمت دلار در روزهای اخیر موجب شد تا سد مقاومتی بازار خودرو پس از چند روز مقاومت برای افت قیمت و یا ثبات بودن بالاخره شکست و امروز از میان ۸ محصول ایران خودرو ۵ خودرو رشد قیمت داشتند و سه خودرو نیز با ثبات در بازار عرضه شدند.   

فعالان بازار خودرو همچنان بر این نکته تاکید می کنند تغییرات پی در پی قیمت خودرو در بازار موجب شده تا بازار خودرو این روزها در رکود بسر ببرد و خبری از مشتری در بازار نباشد.

قیمت محصولات ایران خودرو

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده سمند امروز «سمند LX» در بازار رکورد رشد قیمت در بازار را شکست و با رشد ۴ میلیونی در بازار ۳۰۴ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت «سمندLX با موتورEF7» هم رشد ۲ میلیونی در بازار داشت قیمت آن به ۳۵۳ میلیون تومان رسید.اما «سمند سورن پلاس» هم امروز ۳۵۸ میلیون تومان در بازار قیمت خورد و یک میلیون تومان افزایش قیمت داشت.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت خانواده ۲۰۷ امروز هم رشد قیمت داشت و هم بدون تغییر در بازار عرضه شدند. با این شرایط «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» در بازار  ۳۹۹ میلیون قیمت خورد و رشد یک میلیونی داشت و «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای» هم ۴۰۵ میلیون تومانی باقی ماند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار نشان دهنده آن است که با پایان مذاکرات قطر که اخبار خوشی به همراه نداشت از یک سو و افزایشی شدن نرخ دلار از سوی دیگر امروز قیمت خودرو در بازار شکل افزایشی به خود گرفت و این افزایش برای «سمندLX» به ۴ میلیون تومان رسید.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا امروز «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار تغییر قیمت نداشت و ۵۱۰ میلیون تومان قیمت خورد و «دنا معمولی» هم با افزایش یک میلیونی ۴۰۰ میلیون تومان در بازار عرضه شد، اما «رانا پلاس» هم تغییر قیمتی نداشت و ۳۰۸ میلیون تومانی قیمت گذاری شد.

ایران 11منبع

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.