افزایش قیمت در خانواده محصولات سایپا + جدول

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» هم امروز با افزایش سه میلیونی در بازار ۱۹۵ میلیون تومان قیمت خورد و  «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۶ میلیون تومان دست به دست شد و رشدی ۲ میلیون تومانی داشت.

به گزارش اقتصادنیوز ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز ۶ محصول سایپا رشد قیمت داشته اند. فعالان بازار خودرو این رشد قیمت را به پایان نشست دوحه و مثبت نبودن نتایج این مذاکرات و بالا رفتن نرخ دلار نسبت می دهند. ارزیابی ها نشان دهنده آن است که امروز «تیبا صندوقدار» با رشد سه میلیونی در بازار بیشترین رشد قیمت در بازار را داشته است.

قیمت محصولات سایپا

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز ۳۷۷ میلیون تومان قیمت خورد و رشد ۲ میلیونی داشت. از سوی دیگر قیمت «ساینا» هم با رشد ۲ میلیونی ۲۱۴ میلیون تومان در بازار باقی ماند.

خانواده هم کوییک امروز در بازار با رشد یک میلیونی قیمت در بازار عرضه شدند. با این شرایط «کوییکR » امروز ۲۲۲ میلیون تومانی قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۱۲ میلیون تومان شد.

سایپا 11منبع