استاندار جدید تهران: در حوزه امنیت دچار خدشه شده ایم اما بحران نداریم/پیمان جبلی: کاهش مخاطبان صدا و سیما یک ادعاست/پلمب یک رستوران بخاطر حمایت از حریف تیم ملی در پایتخت/وزیر خارجه قطر: با «بلینکن» درباره ایران گفت وگو کردم

قطعاً در بین همه دیدگاه هایی که مطرح می شود مواردی است که در راهبرد ها به ما کمک می کند؛ اما اینکه برخی می گویند صدا و سیما دچار تنزل مخاطب شده، ادعایی است که باید اثبات شود.منبع

– تابناک هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر هایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.

در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر هایی مانند: تفکیک حساب های شخصی و تجاری به کجا رسید؟ /هر خودرو تولیدی حدود 2 هزار دلار ارزبری دارد / محداکثر تراکنش خرید روزانه از هر کارت بانکی چقدر شد ؟/کالابرگ اجرا می شود اما به یک شرط/حجم نقدینگی بازهم رشد کرد .

پیمان جبلی: کاهش مخاطبان صدا و سیما یک ادعاستپیمان جبلی در واکنش به این پرسش که برخی دیگر صدا و سیما را رسانه ملی نمی دانند و نسبت به برنامه ها و سیاست های این رسانه، نقد دارند، اظهار کرد: ما به همه دیدگاه ها احترام می گذاریم و حتی از نظرات منتقدین رسانه ملی استفاده می کنیم.