از ظرفیت‌های ایجاد شده جدید، برای بهبود شاخص‌های نقدینگی و بهره‌وری استفاده می‌کنیم

او گفت: این شرکت در سال جاری و برای سومین ماه با صددرصد ظرفیت خود فعالیت کرده به طوری که رکورد تولید را در خرداد و تیر ماه شکست و این مهم در کنار تولید شیشه‌های بازار یدک اتفاق بسیار خوبی است.

امیررضا نخعی در نمایشگاه بین‌المللی شمال کشور گفت: امروز آنچه در نمایشگاه‌های خودرو همچون مشهد و شمال، در گروه خودروسازی سایپا مشهود است، استفاده بهینه از پتانسیل‌های این گروه خودروسازی است.

نخعی افزود: در حوزه محصولات اتفاقات بسیار خوبی در حال شکل‌گیری است و سایپا شیشه که در سال ۱۳۸۲ وارد بازار بورس و اوراق بهادار شده و حدود ۲۵ سال قدمت دارد، امروز با تمام تلاش‌های صورت گرفته به ظرفیت مناسبی رسیده‌ است.

نخعی گفت: ما در کنار انجام تعهدات خود، از ظرفیت‌های ایجاد شده جدید، برای بهبود شاخص‌های نقدینگی و بهره‌وری شرکت استفاده می‌کنیم.

وی در خصوص شرکت سایپا شیشه در نمایشگاه شمال گفت: هدف از حضور در این نمایشگاه، توسعه بازار شیشه‌های یدکی در این استان بوده که  نتایج مطلوبی  در پی داشته است و مذاکرات و تعاملات خوبی با توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان عمده شیشه خودرو داشته‌ایم، همچنین در نمایشگاه خودرو مشهد هم توانستیم از استان خراسان بعد از مدت‌ها، توافقات قابل‌ ملاحظه‌ای برای محصولات خود به دست آوریم.

سایپانیوزمنبع

او با اشاره به تأکیدات مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تعریف درست فرآیندها و فعالیت‌ها در جهت افزایش کارایی مدیریت سیستم، فرآیندهای سایپا شیشه را بر همین منوال دانست و گفت: باتوجه به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده، امروز شاهد آن هستیم که با استفاده از پتانسیل‌های گروه خودروسازی سایپا و با تمرکز در حوزه تحقیق و توسعه اتفاقات بسیار خوبی رقم بخورد.


مدیرعامل سایپا شیشه با اشاره به این که در حال حاضر در حال اخذ سفارش شیشه‌هایی هستیم که برایمان ارزش افزوده دارد خاطر نشان کرد: این شرکت می‌تواند جایگاه ویژه‌ای را در بین رقبا داشته باشد به‌طوری که استفاده از سیستم‌های مکانیزه جدید و ساختارمند در حوزه‌های مختلف تولید و کیفیت به ویژه فروش، از مواردی است که از ابتدای کار، مدنظر قرار گرفته است.