از بازگشایی هراز تا انسداد مقطعی هراز و کندوان طی هفته آینده

وی با اشاره به کاهش دید و مه آلودگی ارتفاعات محورهای مازندران، افزود: باتوجه به شرایط توجه به توصیه ها و پرهیز از ترددهای غیرضروری در ارتفاعات مازندران مورد تاکید است.

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به بازگشایی محور هراز، گفت: ارتفاعات استان با کاهش دید همراه است.

انتهای پیام/86034/ح
کلید واژه ها: رییس پلیس راه مازندران – مازندران – رییس پلیس راه – رییس پلیس – ارتفاعات – بازگشایی – پلیس راه – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس – هراز – انسداد – محدودیت های ترافیکی – محور هراز – محور – کاهش دید – محورهای – خبرگزاری فارس – پلیس – کندوان – جاده – رییس – آخرین وضعیت – مقطعی – پایان – اشاره – پایان هفته – هفته آینده – مه آلودگی – کاهش – تردد – غیرضروریمنبع

رییس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محور هراز بعد از 4 روز انسداد بازگشایی شد، تصریح کرد: محدودیت های ترافیکی پایان هفته نیز معمولا امروز آغاز می شود و تا پایان روزجمعه ادامه دارد.

وی گفت: محور کندوان نیز از ساعت 7 تا 10 روز یک شنبه 9 تا روز سه شنبه 11 مرداد ماه حد فاصل کف هزار چم تا سیاه بیشه مسدود است و طی این مدت تردد از سایر محورهای مواصلاتی استان انجام خواهد شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از مازندران، یدالله جهان تاب رییس پلیس راه مازندران در ارتباط با آخرین وضعیت جاده های مازندران، اظهار کرد: شاهد تردد عادی و روان خودروها در جاده ها هستیم و از لحاظ جوی نیز سطح جاده ها خشک است.

جهان تاب از انسداد مقطعی محورهای هراز و کندوان خبر داد و یادآور شد: به منظور اجرای عملیات کارگاهی در حد فاصل سه راهی بلده تا گزنک در محور هراز، این محور از ساعت 7 صبح تا 7 عصر روز یک شنبه تا روز چهارشنبه 15 مرداد ماه مسدود است و در طی این مدت تردد از سایر محورهای مواصلاتی استان انجام خواهد شد.