اجاره بی ام و در تهران و شهرستان ها

در صورت تصادف میبایست حتما کروکی خودرو توسط مشتری از پلیس راه دریافت گردد و در غیر این صورت تمامی خسارت بر عهده مشتری می باشد. ودیعه ی نقدی در زمان عودت، برگشت داده میشود و مبلغ 500،000 تومان بابت خلافی به صورت امانت در اختیار شرکت می ماند و پس از 21 روز برگشت داده می شود. بر اساس نرخ مصوب شامل 80.000 الی 200.000 هزار تومان هزینه خروجی تهران می باشد. نرخ های اجاره ماشین عروس bmw برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 200 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد . شما می توانید ماشین های موجود را به صورت روزانه ، هفتگی و بلند مدت اجاره کنید. در صورت عودت خودرو زودتر از موعد، تمامی مبلغ به شما بازگردانده می شود. بی ام و های موجود به صورت بدون راننده، با راننده و برای ماشین عروس اجاره داده می شوند.

برای اجاره بی ام و با راننده نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و به راحتی با شرایط آسان می توانید خودرو را رنت کنید. قیمت های درج شده در سایت همواره در تخفیف بوده و با اولین اجاره خودروهای خارجی و اجاره خودرو BMW می توانید در رزروهای بعدی از تخفیف 5% ما بهره مند شوید. باید دقت داشته باشید که لوازم یدکی خودروها از هولوگرام های ویژه برخوردار است که خریدار بعد از دریافت قطعات مد نظر می توانند این مبحث را وارسی کرده و در صورت عدم وجود هولوگرام، برای مرجوع کالای خود اقدام کنید. در صورت اجاره bmw با راننده می توانید با شماره درج شده در سایت تماس برقرار کرده. هزینه اجاره بی ام بی و به دو صورت با راننده و بدون راننده قرار گرفته است. این خودرو ها در مدل های شاسی بلند، اجاره بی ام و کروک و سواری موجود هستند. تمامی هزینه های مصرفی خودرو بر عهده شرکت بوده. امروزه بر روی بیشتر قطعات یدکی خودرو، نام شرکت تولیدی درج می شود و افراد قادر هستند این موضوع را حائز اهمیت کنند. شاید بدانید که کل شرکت ها بر روی محصولات خود هولوگرام رسمی و ویژه به خود را درج می کنند که این مبحث می تواند از رونق محصولات تقلبی خیلی جلوگیری می کند.

لیست قیمت اجاره خودرو بی ام دبلیو بر اساس مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره و نوع قرارداد یعنی بدون راننده و با راننده بودن خودرو، ممکن است تغییراتی داشته باشد. بی ام و های موجود در سعادت رنت آخرین مدل های BMW در کشور هستند. رزرو بی ام دبلیو و ماشین های دیگر به صورت رایگان است. قیمت اجاره خودرو بی ام و ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. برای اجاره خودرو بی ام و می توانید از بین خودروهای زیر ، خودرو مد نظر خود را انتخاب کنید. حداقل زمان اجاره بی ام و بدون راننده سه روز است. اجاره خودرو bmw از طریق رزرو آنلاین و یا تماس تلفنی امکان پذیر است. هزینه عوارض جاده ای بر مجله خبری mycarrental عهده مشتری است. در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت فنی خودرو، به صورت رایگان خودرو تعویض میگردد. کشیدن سیگار در خودرو ها ممنوع میباشد و در صورت عدم رعایت هزینه شستشو کامل خودرو از مشتری می شود.

شرکت های معتبری که به تهیه و تولید قطعات یدکی خوردوهای داخلی و خارجی مشغول هستند.باید به روی رنگ بسته بندی محصولاتشان خیلی توجه کنند. شما کاربران عزیز و صاحبان خودرو مدل های متنوع لیفان میتوانید بهترین لوازم های یدکی را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در فروشگاه تری اس تهیه کنید و از نگرانی در بابت کیفیت قطعات نداشته باشید. راننده شرکت در زمان مشخص شده همراه با خودرو برای جابه جایی شما حضور خواهد داشت. شاید در نگاه اول پشت این خودرو شما را یاد آلفارومئو جولیتا بیندازد زیرا شباهت هایی باهم دارند. همچنین بازرگانی اتحاد به طور تخصصی تمام لوازم این خودرو را به کشور وارد می کند. اما بعد از گذشت چند سال موجودی لوازم یدکی این مدل در بازار به حد کافی دست پیدا کرد و با وارد شدن لیفان 520i این قضیه قوی تر شد و این مدل به یک مدل پرطرفدار تبدیل شد.