آپشن‌هایی که باعث افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی کوییک پلاس اتوماتیک شد

آپشن‌هایی که باعث افزایش قیمت 10 میلیون تومانی کوییک پلاس اتوماتیک شد

لیست آپشن‌های جدید کوییک پلاس اتوماتیک
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد این گروه همواره با ارتقای کیفیت قطعات، طراحی جدید و ارائه آپشن‌های جدید سعی دارد کیفیت محصولات خود را افزایش داده و رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب کند. در همین راستا خودرو کوییک پلاس اتوماتیک از روز شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ با آپشن‌های جدیدی نظیر کروز کنترل، کفی سه بعدی و کفی صندوق عقب به همراه صندلی چرم به بازار عرضه شد.

به گزارش نبض بازار، گروه خودروسازی سایپا از روز شنبه ۱۹ آذرماه سایپا کوییک پلاس اتوماتیک را به همراه آپشن‌های جدید و با افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی نسبت به آبان ماه به بازار عرضه کرد.

کاظمی طرقی از سایر آپشن‌های جدید این خودرو به سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، دی لایت، سیستم فرمان برقی و فرمان دی تایپ، رینگ آلومینیومی، نمایشگر کنترل فشار باد تایر، سنسور و دوربین دنده عقب، استارت دکمه‌ای، کی لس و مولتی مدیا اشاره کرد.

در همین راستا حسین کاظمی طرقی، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا آپشن‌های جدید این محصول را تشریح کرد.

آپشن‌هایی که باعث افزایش قیمت 10 میلیون تومانی کوییک پلاس اتوماتیک شد

گفتنی است گروه خودروسازی سایپا روز شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ خودرو Quik Plus اتوماتیک را با قیمت ۲۸۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به بازار عرضه کرد که به دلیل اضافه شدن آپشن‌های جدید، قیمت آن نسبت به آبان ماه حدود ۱۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

 

این که اضافه شدن چنین آپشن‌هایی ارزش افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی را دارد  را باید از کارشناسان این حوزه پرسید.منبع