آموزش کار با صرافی کوینکس با زبان ساده -ایران ارز دیجیتال

این صرافی توانسته است با استفاده از رابط کاربری ساده و کارمزد کم، توانتسه است کاربران زیادی را به سوی خود جلب کند و همچنین صرافی کوینکس توانسته است با ارایه پکیج ویژه به کاربران خود، امکان پرداخت هیچ کارمزدی را برای صرافی coinex معاملات فراهم کند. اما بایننس که لقب بزرگترین اکسچنج و صرافی دنیا را با خود یدک میکشد به دلیل تحریمها دسترسی به آن سخت و با اعمال شاقه همراه است. دسته سوم نیز صرافی هایی هستند که به دلیل تحریم های آمریکا و ممانعت از تحت تحریم قرار گرفتن خودشان، استفاده از خدمات خود را برای کاربران برخی از کشورها مانند ایران، عراق، افغانستان، یمن و … به این دلیل اگر ارز شما فیات می باشد ، ابتدا باید آن را به ارز دیجیتال تبدیل کنید و بعد حسابتان را شارژ کنید.

کوینکس در حال حاضر تبدیل به یکی از بهترین انتخاب ها برای کاربران ایرانی شده است. ورود به سایت صرافی کوینکس خیلی راحت است و نیاز به فیلترشکن و دور زدن تحریم ها نیست و شما بدون هیچ مشکلی می توانید به راحتی وارد این صرافی شوید همچنین کارمزد خیلی پایینی در حال حاضر دارد و در حال این است که رتبه اول بین صرافی های ارزدیجیتال را تصرف کند. در قدم اول باید به حساب کاربری خود در سایت کوینکس وارد شوید و سپس به سربرگ Account مراجعه کرده و از قسمت زیر مجموعه، گزینه Account Settings را انتخاب کنید. در صفحه اصلی این نرم افزار دسترسی هایی برای شما قرار داده شده است که به ترتیب از بالا میتوانید اخبار روز صرافی را مشاهده بکنید؛ در زیر آن قیمت لحظه ای بیت کوین، اتریوم و توکن خود کوینکس با نماد CET را میتوانید مشاهده بکنید. توجه داشته باشید که بعد از فعال کردن این گزینه یک ایمیل برای شما ارسال می شود که کد ارسال شده را باید در کادر موجود در زیر قسمت که ایمیل قرار دهید.

ورود به سایت کوینکس بعد از تحریم شدن صرافی بایننس بهترین گزینه است. ما در این مطلب راهنمای ورود به سایت کوینکس را قرار میدهیم تا بدون هیچ مشکلی وارد صرافی کوینکس شوید. صرافی کوینکس در سال 2017 و در کشور چین توسط شخصی با نام یانگ هایپو تاسیس شد. در این مرحله، از قسمت Mobile با انتخاب گزینه Bind می توانید شماره موبایل خود را در حساب کاربری خود اضافه کنید. بدین منظور ابتدا در تب Assets روی Perpetual کلیک کرده و از بین دارایی های موجود، مثلا تتر، گزینه Transfer را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در اینجا منظور از کارتهای اعتباری، کارتهای بانکی ویزا کارت، مستر کارت و امریکن اسکپرس است.

یکی از موضوعات بسیار مهمی که در بررسی صرافی کوینکس باید به آن بپردازیم، موضوع تحریم ها است که اتفاقاً مورد سوال بسیاری از کاربران نیز است. ایمیل خود را چک کرده و کد را در کادر مورد نظر وارد کنید. بعد از وارد شدن به صفحه Withdraw، در کادر اول ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله دوم اطلاعات خود را که شامل ایمیل و رمز عبور می باشد را در کادر مربوطه وارد کنید. این ویژگی ها شامل موارد زیر است. اطلاعات خود را که شامل کشور و نام و نام خانوادگی و ID number می باشد را در بخش های مربوطه وارد کنید. این صرافی ارزهای دیجیتال به وسیله فردی به نام یانگ هایپو (yang haipo) تاسیس شده است. صرافی کوینکس با رابط کاربری آسان و شفافیت در انتقال اطلاعات برای استفاده از خدمات، به یک پلتفرم عالی برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

2. در مرحله بعدی، باید به حساب کاربری خود را وارد شوید و سپس به سربرگ Account مراجعه کرده و از قسمت زیر مجموعه، گزینه Account Settings را انتخاب کنید. این صرافی زیر مجموعه شرکت ViaBTC محسوب می شود. هم چنین امکان شرکت در دوره ارز دیجیتال و یا استفاده از دوره غیرحضوری ارز دیجیتال نیز برای کاربران ایرانی در مجموعه کانون بورس وجود دارد تا حرفه ای ترین مطالب آموزشی را در این باره در اختیار شما قرار داده باشیم. صرافی کوینکس توکن ها و ارزهای دیجیتال مختلفی را برای ترید در اختیار کاربران قرار می دهد.