آلی؛ عجیب و ساده از سیتروئن! (+عکس) | میزان قطعات مورد استفاده

در طراحی فضای داخل کابین از فریم لوله ای و پرینت سه بعدی برای نشیمن صندلی ها استفاده شده که 80 درصد این ساختار از مواد بازیافتی تشکیل شده است.

کلید واژه ها: استفاده – مواد بازیافتی – یکی از – مواد – طراحی – خودرو – خلاقانه – افزایش – اولین برخورد – تشکیل – صندلی – قطعات – طبیعت – میزان – عوامل – مورد – کاهش – آسیب – دیگر – بازخوانی – مخاطبان – سه بعدی – تویوتا – ساختار – مفهومی – برخورد – 80 درصد – توسعه – پرینت – ویژگیمنبع

سیتروئن آل-ای از طراحی حجیم و جعبه ای استفاده می کند و در اولین برخورد احتمالا اشتراکاتی از طراحی اف جی کروزر تویوتا را در ذهن مخاطبان خود بازخوانی خواهد کرد.

آلی برد حرکتی حدود 400 کیلومنر دارد.

سیتروئن آل-ای کنسول اصلی جلو نیز از 34 قسمت شکل گرفته که در مقایسه با 75 قسمت دیگر محصولات سیتروئن، نسبت جالبی را به نمایش می گذارد.

بیشینه سرعت سیتروئن آلی 110 کیلومتر برساعت است.

تلاش زیادی داشته تا آلی برابر با 1000 کیلوگرم وزن داشته باشد.

است که فعلا در مرحله مفهومی قرار دارد.

باتری 40 کیلووات ساعت و پیشرانه الکتریکی نیز در این فرمول وزنی لحاظ شده اند.

از فناوری شارژ ریورز نیز پشتیبانی می کند.

میزان قطعات مورد استفاده که یکی از عوامل مهم افزایش مواد و آسیب به طبیعت در خودروهای دیگر محسوب می شود، اینجا کاهش چشمگیر و البته خلاقانه ای داشته است.

برای مثال همین صندلی ها از 8 قسمت تشکیل شده اند در حالی که که صندلی های دیگر محصولات متعارف سیتروئن در کلاس شاسی بلند از 37 بخش تشکیل شده اند.

یکی از مهمترین ویژگی های سیتروئن” آلی به حضور مواد بازیافتی در توسعه این خودرو مربوط می شود.

– .

میزان قطعات مورد استفاده که یکی از عوامل مهم افزایش مواد و آسیب به طبیعت در خودروهای دیگر محسوب می شود، اینجا کاهش چشمگیر و البته خلاقانه ای داشته است.

ظرفیت باتری آن در 23 دقیقه از 20 به 80 درصد می رسد.