آغاز مرحله دوم فروش محصولات خودروسازان از شنبه | پس از اعلام

در این مرحله از فروش سراسری، این خودروساز پنج محصول ساینا S، کوییک S، کوییک معمولی، کوییک R با گیربکس معمولی و شاهین G را در قالب فروش فوق العاده عرضه کرده است.

شرایط ثبت نام در دومین مرحله تخصیص یکپارچه خودرو، همانند مرحله اول است و همان محدودیت ها اعمال خواهد شد.

ضمن اینکه همین خودروها علاوه بر حالت عادی در قالب طرح جوانی جمعیت ویژه مادران دارای دو فرزند و بیشتر که شرایط آن ها سابقا اعلام شده، عرضه خواهند شد.

فروش فوق العاده: پیش فروش: مشارکت در تولید: عرضه لاماری ایما آرین موتور بصورت فروش فوق العاده شرکت آرین پارس موتور نیز در این مرحله از تخصیص یکپارچه خودرو، محصول لاماری ایما را در قالب فروش فوق العاده عرضه کرده است.

همچنین هفت محصول شامل ساینا S، کوییک معمولی، کوییک S، کوییک R معمولی، کوییک R اتوماتیک و سایپا 151 SE با موتور M13 در قالب پیش فروش یکساله عرضه شده است.

نتایج قرعه کشی حداکثر ظرف یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام، پس از احراز هویت و تطبیق اطلاعات و داده های ثبت نام کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجد شرایط بودن متقاضیان، اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: خودرو – خودروسازان – مرحله دوم – فروش – عید سعید غدیر – وزارت صنعت، معدن و تجارت – محصولات – حمایت از تولیدکنندگان – مرحله – امنیتی – سامانه – تیرماه – صنعت، معدن و تجارت – قرعه کشی – ایرادات – تولیدکنندگان – شنبه – آغاز – سازمان حمایت – اعلام – وزارت – مشکلات فنی – فروش خودرو – طبق اعلام – فردا – سعید – غدیر – حمل ونقل – برگزاری – ثبت ناممنبع

همچنین پنج محصول پژو 206 تیپ 2، پژو پارس سال، پژو 207 اتوماتیک شش سرعته، تارا اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک به صورت فوق العاده عرضه خواهد شد.

com” همزمان با طرح فروش عادی خودروسازان، طرح جوانی جمعیت ویژه مادران نیز اجرا خواهد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازاکوفارس به نقل از ایسنا، سامانه یکپارچه خودرو که به دلیل برخی مشکلات فنی و امنیتی، از ابتدای تیرماه فروش از طریق آن لغو شده بود، حال با تایید معاون حمل ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ایرادات امنیتی آن برطرف شده و از فردا (شنبه 25 تیرماه) دوباره فعالیت خود را با برگزاری دومین مرحله از فروش محصولات خودروسازان آغاز خواهد کرد.

این گروه صنعتی همچنین در این دوره از فروش، X55 PRO اکسلنت را در دو مدل اکسلنت و اکسلنت اسپورت بصورت فروش فوری با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر 30 روزه عرضه کرده است.

موعد تحویل خودروها بسته به نوع خودروها از آبان 1401 تا تیر ماه 1402 خواهد بود.

پس از اعلام رفع ایرادات امنیتی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، مرحله دوم فروش محصولات خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو و به روش قرعه کشی در آستانه عید سعید غدیر خم، – از ساعت ۱۷ فردا (شنبه ۲۵ تیرماه) آغاز می شود و این بار تا سه روز ادامه خواهد داشت.

طبق اعلام این شرکت، در فروش فوق العاده لاماری ایما، این خودرو با قیمت قطعی یک میلیارد و 79 میلیون تومان و با موعد تحویل 90 روز کاری عرضه شده است.

علاوه بر سازمان حمایت سایر نهادهای نظارتی و حاکمیتی نیز بر فرآیند ثبت نام، قرعه کشی و اعلام نتایج، نظارت خواهند داشت.

موعد تحویل این خودروها نیز شهریور تا مهر 1402 خواهد بود.

طبق اعلام وزارت صمت، به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیرخم، ثبت نام مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو به شیوه قرعه کشی و تحت نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، از ساعت 17 فردا آغاز خواهد شد و تا سه روز (تا ساعت 17 روز سه شنبه 28 تیرماه) ادامه خواهد داشت.

در دومین مرحله فروش محصولات خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو (به شیوه قرعه کشی) به نشانی sale.

5 محصول مدیران خودرو فروش فوق العاده و 2 محصول فروش فوری می شود شرکت مدیران خودرو نیز در این طرح، پنج مدل از محصولات خود شامل MVM X22 اسپورت لاکچری، MVM X22 PRO IE توربو، MVM X33 اکسلنت اسپرت اتوماتیک، آریزو 5 توربو IE و تیگو 7 IE را در قالب فروش فوق العاده با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه کرده است.

علاوه بر این ، گروه خودروسازی سایپا چهار محصول شامل ساینا S، کوییک معمولی، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی را در قالب مشارکت در تولید بصورت عادی و همچننی ویژه مادران در این مرحله عرضه کرده است.

7 محصول پیش فروش یکساله، 5 محصول فروش فوق العاد و 4 محصول مشارکت در تولید سایپا براساس بخشنامه ارائه شده از سوی گروه خودروسازی سایپا نیز در دومین فروش یکارچه محصولات خودروسازان، پنج محصول در قالب فروش فوق العاده، هفت محصول در قالب طرح پیش فروش یکساله و چهار محصول در قالب مشارکت در تولید عرضه شده است.

پیش فروش 8 محصول و فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو گروه صنعتی ایران خودرو در دومین مرحله از عرضه محصولات خود از طریق سامانه یکپارچه، هشت محصول خود را بصورت پیش فروش یکساله و پنج محصول را در قالب فروش فوق العاده عرضه کرده است.

تا این لحظه کرمان موتور و بهمن موتور که در مرحله اول فروش خودرو بصورت یکپارچه، عرضه محصول داشته اند، اطلاعیه فروش منتشر نکرده اند.

در این مرحله پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه ای، پژو 207 دستی سقف شیشه ای، پژو 207 اتوماتیک شش سرعته، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P، پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژر دستی با گیربکس شش سرعته و فرمان برقی و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک در قالب پیش فروش یکساله (عادی و ویژه مادران) عرضه شده است.

البته موعد تحویل خودروها در بخشنامه فروش این گروه صنعتی، بهمن و اسفند 1401 در نظر گرفته شده است.

iranecar.