آغاز فروش بدون قرعه کشی خودروهای لاکچری | قیمت پایه در نظر

فیدلیتی تیپ 2 (هغت نفره) نیز با قیمت 772 میلیون تومان در بورس کالا قابل خریداری است.

بنابراین می توان این نحوی فروش بهمن موتوری ها را همانند فروش فوق العاده در نظر گرفت ( بازه تحویل خودرو در فروش فوق العاده 90 روز کاری تعیین شده است) با این تفاوت که برای این طرح فروش قرعه کشی برگزار نمی شود و متفاضیان باید به جای ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از مسیر بورس کالا نسبت به خرید خودروهای عرضه شده اقدام کنند.

متقاضیان دیگنیتی نیز می توانند این خودرو را با قیمت 821 میلیون و 500 هزار تومان از مسیر بورس کالا خریداری کنند.

در شرایطی این قیمت به عنوان قیمت پایه برای دیگنیتی اعلام شده که قیمت همین خودرو در فروش از مسیر سامانه صمت در تیرماه امسال 935 میلیون تومان بود.

– ” بهمن موتوری ها توانستند بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره مجوز عرضه محصولات خود در بورس کالا را دریافت کنند.

بنابراین دیگنیتی نیز کاهش قیمت 113 میلیون و 500 هزار تومانی را تجربه می کند.

قیمت پایه در نظر گرفته شده برای فیدلیتی تیپ 1 (پنج نفره) 758 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده که به نسبت قیمت عرضه این خودرو در آخرین فروش سامانه صمت کاهش حدود 95 میلیون و 500 هزار تومان را به خود دیده است.

قیمت پایه در نظر گرفته شده برای فیدلیتی تیپ 1 (پنج نفره) 758 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده که به نسبت قیمت عرضه این خودرو در آخرین فروش سامانه صمت کاهش حدود 95 میلیون و 500 هزار تومان را به خود دیده است.

قیمت این خودرو نیز به نسبت فروش در سامانه یکپارچه افت 87 میلیون تومانی به خود دیده است.

البته قیمت این خودروها با توجه به مکانیزم عرضه و تقاضا به احتمال قوی در زمان فروش قطعی افرایش خواهد یافت.

آن طور که در اطلاعیه منتشر شده در این زمینه آمده است زمان تحویل خودروهای یاد شده 23 مهرماه سال جاری در نظر گرفته شده است.

بر اساس مجوز یاد شده سه محصول سواری این شرکت یعنی فیدلیتی پرایم تیپ یک (پنج نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ 2( هفت نفره) و دیگنیتی از تاریخ 26 مردادماه سال جاری از مسیر بورس کالا در دسترس متفاضیان قرار می دهد.

کلید واژه ها: فروش فوق العاده – فروش – خودرو – فوق العاده – بورس کالا – خودروهای لاکچری – میلیون – موتوری – تومان – محصول – تحویل – هزار – کالا – بورس – قیمت – مجوز – بهمن – توان – عرضه – قرعه کشی – اطلاعیه – محصولات – مهرماه – لاکچری – سامانه – منتشر – سواری – تاریخ – آخرین – از کشمنبع